Zákaznická podpora:+420 774 408 580obchod@biju.cz

Vrácení zboží

 

POSTUP VRÁCENÍ ZBOŽÍ

  1. V první řadě je potřeba vyplnit formulář -  Formulář pro odstoupení od smlouvy_1
  2.   Stačí zadat číslo objednávky a e-mail, který je vyplněný v objednávce a poté postupovat dle instrukcí formuláře.
  3. Zboží je potřeba pečlivě zabalit (nemusí obsahovat originální obal) – v případě, že dojde k poškození zboží při přepravě k nám, pak jsme oprávněni částku za zboží ponížit adekvátně k nákladům, které budou vynaloženy k tomu, aby bylo zboží vráceno do původního stavu
  4. Zboží doručit k nám, na níže uvedenou adresu. Dopravu a platbu za dopravu hradí zákazník.
    Katade s.r.o. 
    Jiráskova 2057, 755 01 Vsetín

Balíčky prosím zasílejte doporučeně, nejlépe Českou Poštou, nikoliv jiným dopravcem. Platí především, pro dopravce zásilkovna se službou doručení na adresu. V tomto případě, jestliže nás kurýr nezastihne, nejsme povinni pro balíčky docházet do příslušných výdejních míst. Po úložní době, Vám bude balíček vrácen zpět. Děkujeme za pochopení. 

  1. Po převzetí, zboží zkontrolujeme. Pokud je zboží v pořádkupeněžní prostředky vrátíme na účet, který uvedete ve formuláři.                Pokud nebude správně nebo vůbec vypsáno nebude Vám částka zaslána zpět účet.

Zboží nezasílejte na dobírku. Pokud bude zboží zasláno na dobírku, pak nebude převzato.

V případě, že se zákazník rozhodne zboží vrátit ve 14 denní zákonné lhůtě, pak dle Občanského zákoníku (§ 1820 ods. 1 písm. g). připadá platba za dopravu odesílateli.

14 denní zákonná lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dní a začíná běžet následující kalendářní den ode dne převzetí zboží kupujícím spotřebitelem.
Pro dodržení zákonné lhůty na vrácení zboží je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Zákonná lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy se považuje za zachovanou, v případě, že v průběhu 14 dnů ode dne převzetí zboží je prodávajícímu zaslán formulář o odstoupení od kupní smlouvy. Následně je pak důležité do 14 dnů ode dne, kdy byl prodávajícímu zaslán formulář s oznámením o odstoupení od kupní smlouvy, zaslat zboží zpět prodávajícímu. Nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží pak prodávající navrátí peněžní prostředky kupujícímu spotřebiteli.
Končí-li lhůta pro vrácení zboží o víkendu, popřípadě ve svátek, jako poslední den 14 denní zákonné lhůty pro vrácení zboží je brán nejbližší následující pracovní den, nestačí jej v tento den pouze odeslat.

 Formulář pro odstoupení od smlouvy_1

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení